Atvirų sienų aktyvistui liūdna, kad buvo brutaliai subadytas migrantų gaujos

Atvirų sienų aktyvistui liūdna, kad buvo brutaliai subadytas migrantų gaujos

0 1306

Oliver Lane straipsnio vertimas iš „Breitbart London“ portalo, 2015 m. spalio 15 d.

Pranešama, kad migrantus ginantis, atvirų sienų aktyvistas labai nuliūdintas dėl to, kad jam du kartus į nugarą peiliu dūrė arabų gauja tuo metu, kai jis stovėjo šalia picerijos Drezdeno mieste rytų Vokietijoje. Dvidešimt devynerių metų Julius G. įsitraukė į politinę veiklą mokydamasis pramoninės inžinerijos Drezdeno Technikos Universitete.

Dabar jis galėjo tapti savo politinių įsitikinimų auka. Pabėgėlių užtarėjas buvo užpultas, kai laukė draugų Drezdeno Neustadt kvartale, kuris yra miesto „kairio sparno“ arba „alternatyviųjų“ mėgstama vieta. Vokietijos „Bild-Zeitung“ pranešė, kad policija buvo pakviesta į Pica 5 Alaunstrasse šeštadienį po to, kai 6-8 vyrų grupė jį užpuolė paryčiais ir subadė du kartus į nugarą. Julius G. šiuo metu yra sunkios būklės. Policijos atstovas spaudai sakė: „Keletas policijos ekipažų apieškojo apylinkes, deja nesėkmingai. Pasak liudininkų, užpuolikai buvo iš Šiaurės Afrikos.“

Vakarų Vokietijos gyventojas Julius G. , kuris studijavo Drezdene penkis metus, pasakė „Bild-Zeitung“: „Nežinau, kodėl aš buvau užpultas. Aš laukiau priešais piceriją dviejų savo draugų, kurie kažką pirko, po to kai mes palikome aludę ir ruošėmės eiti namo.“ Studentas nemanė, kad jų motyvas buvo apiplėšimas, kadangi nieko iš jo neatėmė po smūgių peiliu. Jis aiškino, kad agituoja už pabėgėlių teises ir jį „labai nuliūdino faktas, kad būtent ši grupė jį ir užpuolė.“

Nežiūrint patirto beprasmio migrantų išpuolio, aktyvistas kategoriškai pareiškė, kad ši ataka peiliu neturėtų būti panaudota politiniams tikslams. Kalbėdamas Saksonijos laikraščiui „Saechsische Zeitung“, neįvardintas studentas sakė, kad jis taip pat kovojo prieš PEGIDA judėjimą (Patriotiniai europiečiai prieš Europos islamizaciją), kuris buvo sukurtas ir turi savo pagrindinį atramos punktą konservatyviame Drezdene.

Studento nenoras leisti, kad jo neigiama patirtis pakenktų politiniam tikslui primena kitą liūdną atvejį, apie kurį rašė „Breitbart London“ portalas. Kita bendramintė, kovojanti už atviras sienas, nutarė nutylėti jos grupinį afrikiečių migrantų išžaginimą. Moteris savanorė buvo sudaniečių vyrų užklupta dušų komplekse migrantų stovykloje prie Prancūzijos-Italijos pasienio, bet jinai apie tai mėnesį tylėjo, kadangi pati ir jos kolegos baiminosi, jog tai pakenks jų idealui — pasauliui be sienų.

Vertė Algis Avižienis

Šaltinis

NO COMMENTS

Leave a Reply