Padėka ir kvietimas talkai

Padėka ir kvietimas talkai

6 3408

Visuomeninio komiteto prieš priverstinę imigraciją
Asociacijos „Nacionalinis interesas“

PADĖKA
2016 03 04
Vilnius

Brangus(-i) bendrapilieti(-e), nuoširdžiai dėkojame jums už jūsų padėtą parašą po peticija „Prieš priverstinę imigraciją“ (http://peticijos.lt/visos/71826). Dėl tokių piliečių kaip Jūs, Lietuva turi viltį išlikti ir netapti tik teritorija, kurioje bet koks atėjūnas galės elgtis kaip panorėjęs.
Parašai, kuriuos surinkome elektroninėje peticijoje buvo originaliu būdu pateikti mūsų valdžios institucijoms. Tą akciją galite pamatyti užėję ant šios nuorodos – https://www.youtube.com/watch?v=RDVgaN3qaW8

Nuo parašų rinkimo pradžios praėjo vos 6 mėnesiai, tačiau per tą laiką padėtis dėl nelegalios ir priverstinės migracijos labai pasikeitė. Įvyko Paryžiaus skerdynės, Vokietiją sukrėtė barbariški išpuoliai Naujųjų metų naktį Kelne, o apie smulkesnius nelegalių imigrantų sukeltus incidentus ir įvykdytus nusikaltimus mes jau girdime kasdien. Ne per seniausiai Švedijoje buvo pralietas ir lietuvio moksleivio kraujas. Apie visa tai nuolat informuojame savo Facebook paskyroje (https://www.facebook.com/priesimigracija/timeline).

Deja, per pusmetį Lietuvos padėtis taip pat pablogėjo. Tiksliau, ją pablogino Seimas, priimdamas mūsų šalies nacionaliniams interesams ir absoliučios daugumos piliečių valiai prieštaraujančias „Užsieniečių teisinės padėties“ įstatymo pataisas. Daugiau apie tai galite paskaityti čia: http://kulgrinda.lt/997/apie-seimo-priimta-galimu-teroristu-globos-istatyma/. Dabar neliko jokių teisinių kliūčių perkelti į Lietuvą net tuos migrantus, kurie patys to nenori. Taip mūsų išrinkti parlamentarai, rinkdamiesi tarp savo piliečių interesų ir Briuselio biurokratų norų, pirmenybę suteikė nuolaidžiavimui ir Lietuvos interesų išdavimui. Ir tai nepaisant to, kad mūsų kaimynai lenkai, slovakai, čekai ir vengrai rado savyje jėgų pasipriešinti prievartiniam migrantų perkėlimui.

Suprasdami, kad dabartinė valdžia gali tinkamai neatsižvelgti į surinktus parašus, taip pat pranešame apie dar platesnės iniciatyvos pradžią . Ant oficialių VRK lapų ir per saugią elektroninę prieigą netrukus bus pradėti rinkti parašai po privalomu Seimui reikalavimu, nedelsiant atšaukti migrantų perkėlimą leidžiančias įstatymo pataisas. Tam, kad tai įvyktų, turėsime per 2 mėn. (iki Balandžio 9 dienos) surinkti mažiausiai 50 000 parašų. Tai tikrai įmanoma, tereikia tik pasistengti bendram Lietuvos labui.

Iniciatyvos aiškinamasis raštas – http://interesas.lt/parasu-rinkimas-del-netinkamo-imigracijos-istatymo-atsaukimo/
Koordinatorių tinklas Lietuvos ir užsienyje – http://b3g.lt/kontaktai/
Galimybė pasirašyti internetuhttp://b3g.lt/e-balsavimas/
Renginys facebook socialiniame tinkle – https://www.facebook.com/events/828444620617852/
Motyvacinis straipsnis – http://kulgrinda.lt/1221/kodel-reikia-dalyvauti-sioje-pilietineje-akcijoje/

Galintys prisidėti renkant parašus, o taip pat ruošiant kampanijos agitacinę medžiagą (maketuojant, filmuojant, fotografuojant) maloniai prašome susisiekti su asociacija „Nacionalinis interesas“ (http://interesas.lt). O taip pat sekti aukščiau paminėtą Visuomeninio komiteto prieš priverstinę imigraciją facebook paskyrą.
Kontaktinis asmuo Vilniuje – Vitalijus Balkus, tel.: 8 634 21034, el. p.: vitalijus.balkus@gmail.com
Kontaktinis asmuo Kaune – Marius Jonaitis, tel.: 860157540, el. p.: info@kulgrinda.lt

Pagarbiai
Lietuvos piliečiai

6 COMMENTS

Leave a Reply